VPN اتصالات شما را رمزگذاری می کند

VPN و راههای دیگر برای افزایش امنیت زندگی آنلاین

vpn-make-safe

اینترنت دچار پیچیدگی هایی است. پر از راه  است. به عنوان یک کاربر نیاز به انجام هر کاری برای مراقبت از حریم خصوصی و امنیت خود داریم. مطمئنا بسیاری از ما برخی از انواع آنتی ویروس ها و فایروال ها را استفاده خواهیم کرد اما این اقدامات احتیاطی وقتی شما در اینترنت هستید کافی نیست. کارهای نسبتا ساده ای وجود دارند که می توانند زندگی اینترنتی شما را امن کنند. در اینجا سه تا از برترین راه حل ها برای افزایش امنیت شما آورده شده است.

  • فعال کردن دو فاکتور احراز هویت

بسیاری از حساب های کاربر آنلاین مانند حساب های کاربری ایمیل و حساب های کاربری اجتماعی شامل اطلاعات خصوصی و محرمانه زیادی است. در حالیکه این حساب های کاربری توسط رمزهای عبور حفاظت می شوند، همه می دانیم که این رمزهای عبور به آسانی شکسته می شوند و دیگر امن نخواهند بود. دو فاکتور احراز هویت چیزی است که به آن نیاز دارید. این باعث فراهم کردن یک لایه اضافی از امنیت بوسیله درخواست بیش از یک رمز عبور است که رمز عبور مدت داری است که به دستگاه موبایل شما ارسال می گردد.

بدون کد اضافی، شما نمی توانید وارد حساب کاربری آنلاین خود شوید حتی اگر یک رمز عبور درست داشته باشید. خوشبختانه، بیشتر سرویس های آنلاین مانند گوگل، فیسبوک یا آمازون این ویژگی را دارند. بعلاوه، راه اندازی دو فاکتور احراز هویت بر روی هر سرویس آنلاینی به بیش از 10 دقیقه زمان نیازی ندارد. بنابراین در هر جایی دو فاکتور احراز هویت را فعال کنید.

  • خرید VPN ها

گشت و گذار در اینترنت از طریق WiFi نا امن این روزها بسیار متداول است. چه کسی از یک اتصال رایگان بدش می آید؟ مسئله این است که یک اتصالات اینترنتی نا امن مشکلاتی برای حریم خصوصی شما به وجود می آورد زیرا داده های حساس شما را به آسانی از روی شبکه ربوده می شوند. برای تقویت امنیت خود، شما می توانید همیشه از خرید VPN و خرید کریو استفاده کنید. چیزی که VPN به طور ضروری انجام می دهد این است که همه داده های ورودی و خروجی اتصالات شما را روی شبکه رمزگذاری می کند. از آنجاییکه همه اتصالات رمزگذاری شده اند، این برای افراد دیگر مشکل است تا بر روی فعالیت های آنلاین شما جاسوسی کند.

سرویس های رایگان و غیر رایگان فراوانی وجود دارند. به جای استفاده از سرویس های رایگان اشتراک یکی از سرویس های فروش VPN همچون parsvpn.net درآیید و سعی کنید در هر زمان و هر مکان مانند کافی شاپ، رستوران و غیره از آن برای امن کردن فعالیت های اینترنتی خود استفاده کنید.

  • استفاده از مدیریت رمز عبور

اغلب ما دارای حساب های کاربری مختلفی هسیتم و این طبیعی است که تمایل به داشتن رمزهای عبور آسان داشته باشیم تا از فراموش کردن آن اجتناب کنیم. اما برخی اوقات، این رمزهای عبور آسان در بخاطر سپردن، به آسانی نیز قابل حدس زدن هستند. در اینجا  password manager به شما در تولید رمزهای عبور کمک می کنند که به خاطر سپردن آن ها آسان و حدس زدن آنها مشکل است.

نتیجه گیری

همیشه درباره حضور آنلاین خود آگاه باشید و هر کاری را برای امنیت حریم خصوصی خود انجام دهید به خصوص توجه به خرید VPN و خرید کریو که قابل اعتمادترین روش برای افزایش امنیت است.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net